Od kiedy używasz produktów aloesowych
jeszcze nie używałem/am
od 6 miesięcy
od roku
ponad rok

Gentleman's Pride Antyalergiczna Emulsja po goleniu

Higiena na codzień|Forever Living Aloes

  • Gentlemans Pride Antyalergiczna Emulsja po goleniu
    Gentlemans Pride Antyalergiczna Emulsja po goleniu
Cena:77.00
Dostępny: Nie
masz pytania?

Podstawowe cechy produktu:

Dezynfekuje skórę i łagodzi powstałe przy goleniu podrażnienia

Przyspiesza gojenie uszkodzeń naskórka

Zmiękcza i nawilża powierzchnię skóry

Ma działanie regeneracyjno-odmładzające

Zapobiega skórnym reakcjom uczuleniowym

Ma bardzo subtelny, delikatny zapach

 

Emulsja po goleniu Gentleman's   Pride   pojawiła się w ofercie Forever Living Products na wyraźne życzenie męskiej części klienteli firmy. Wielu panów już dawno wykryło, że Aloe   First, Aktywator Aloesowy lub Krem Aloesowo-Propolisowy, używane tuż po goleniu, przynoszą delikatnej skórze twarzy nieocenione wręcz korzyści.

 

Chodzi o stary jak świat męski problem: jak zdezynfekować po goleniu ewentualne uszkodzenia naskórka, nie przesuszając jednocześnie skóry. Jak złagodzić powstałe podrażnienia tak, aby każdy dżentelmen mógł już od samego rana stawić czoło światu z twarzą miłą i w wyglądzie, i w dotyku? Wszystkie te wymagania pielęgnacyjne spełnia naturalny, czysty miąższ aloesowy - i to on właśnie jest głównym składnikiem Gentleman's   Pride.

 

Co najważniejsze - emulsja ta nie zawiera ani odrobiny alkoholu, tak chętnie używanego w celach dezynfekcyjnych w większości stosowanych po goleniu preparatów. W   Gentleman's   Pride   tego typu środki są zupełnie niepotrzebne - miąższ aloesowy znakomicie zapobiega inwazji drobnoustrojów przez uszkodzenia naskórka powstałe przy goleniu. Jego składniki działają bakteriostatycznie, jednocześnie nawilżając i odżywiając skórę. Dzięki obecności saponin i enzymów miąższ aloesowy hamuje krwawienie, przyspiesza zamykanie drobnych ranek, a następnie sprzyja ich szybkiemu gojeniu.

 

Emulsja   Gentleman's   Pride   działa też łagodząco i ochronnie, utrzymując przez długi czas właściwy odczyn pH skóry. Ten uniwersalny kosmetyk pielęgnacyjny ma bardzo subtelny zapach, który bardzo dyskretnie towarzyszy panom przez większą część dnia, wobec czego angielska nazwa emulsji znajduje pełne uzasadnienie - taka delikatnie pachnąca, miła w wyglądzie i dotyku cera to naprawdę Duma   Każdego   Dżentelmena!

 

Opakowanie: 118ml

Komentarze:

Jajo

2010-11-22 13:19

Używam od wielu lat. Bardzo dobry produkt o delikatnym ale męskim zapachu. Super goi drobne otarcia i mikro rany po goleniu, wygładza skórę twarzy. Polecam na prezent dla faceta i do użytku codziennego.
Odśwież
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij