Od kiedy używasz produktów aloesowych
jeszcze nie używałem/am
od 6 miesięcy
od roku
ponad rok

Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca Aloe Heat Lotion

Pielęgnacja skóry|Forever Living Aloes

  • Aloe Heat Lotion
    Aloe Heat Lotion
Cena:200.00
Towar niedostępny
Dostępność: NIE
masz pytania?

 UWAGA: Produkt wycofywany ze sprzedaży

 

Przynosi ulgę   w dokuczliwych dolegliwościach takich jak: bóle stawowe, „korzonki”, bóle mięśniowe, nerwobóle i inne

Gdy połączymy jej użycie z delikatnym masażem, uzyskujemy efekt przyjemnego, kojącego ciepła

Przyspiesza likwidowanie skutków różnego rodzaju kontuzji

Znakomita także przy przeziębieniach

 

Na pytanie: „Komu i kiedy potrzebna jest Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca Aloe Heat Lotion?” odpowiedź brzmi: „Bez ograniczeń!” Przeciętny mieszkaniec umiarkowanej strefy klimatycznej przynajmniej dwa razy do roku czuje łamanie w kościach, dwa razy się zaziębia lub ulega grypie, a co drugi w wieku dojrzałym gnębiony jest przez dolegliwości, których powodem są zmiany zwyrodnieniowe stawów lub kręgosłupa.

 

Najprawdopodobniej wszystkie wymienione i wiele innych pomniejszych przyczyn powodują, że coraz więcej osób bardzo dba o to, aby Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca znajdowała się stale w zasięgu ich ręki. Jej użycie wespół z delikatnym masażem dostarcza obolałym tkankom miłego, kojącego ciepła, co pomaga łatwiej znieść ból zarówno tak zwanych "korzonków", jak i naciągniętych mięśni czy dotkniętych artretyzmem stawów.

 

Wchodzący w skład Emulsji salicylan metylowy - bliski krewny dobrze nam znanej aspiryny - działa lekko przeciwzapalnie zwłaszcza, że skojarzono go z naturalnymi właściwościami miąższu aloesowego i olejku z eukaliptusa. Dzięki takiemu składowi sięgamy chętnie po Aloesową Emulsję Rozgrzewającą także i przy pierwszych objawach grypy oraz przeziębienia, a bardziej zapobiegliwi rozmasowują z jej pomocą przemarznięte stopy, nie czekając na pierwsze kichnięcie.

 

Działanie rozgrzewające Emulsji wpływa relaksująco na mięśnie, o czym dobrze wiedzą sportowcy - i zawodowcy, i amatorzy. Niekiedy dobrze jest poprzedzić użycie Aloesowej Emulsji Rozgrzewającej naniesieniem na skórę niewielkiej ilości Aloe   First.

Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca

Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca
  

Komentarze:

kinga cech

2014-11-11 11:15

czy można dawać dzieciom po 8 m-cu podczas przeziębienia
Odśwież
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij