Od kiedy używasz produktów aloesowych
jeszcze nie używałem/am
od 6 miesięcy
od roku
ponad rok

Forever Lean

Kontrola wagi|Suplementy diety|Forever Living Aloes

  • Forever Lean
    Forever Lean
Cena:155.00
Dostępny: Tak
masz pytania?

Podstawowe cechy produktu:

Pomaga blokować absorpcję kalorii z tłuszczy i węglowodanów

Chrom pomaga regulować poziom cukru we krwi dla prawidłowej przemiany materii

Czasowo hamuje przyswajanie kalorii z cukru 

 

 

Forever Lean dostarcza dwa rewolucyjne składniki, które mogą pomóc w zmniejszeniu absorpcji kalorii z tłuszczy i węglowodanów. Pierwszy z tych składników to unikalny, absorbujący tłuszcz błonnik, uzyskiwany z kaktusa Opuntia ficus-indica, znanego jako opuncja figowa, opuncja figa indyjska lub nopal. Badania wykazały, że w porównaniu z innymi roślinami ten wyjątkowy błonnik ma   bardzo wysoką zdolność wiązania tłuszczów.

Kolejnym unikalnym składnikiem Forever Lean jest białko pozyskiwane z nasion Phaseolus vulgaris, czyli fasoli zwyczajnej. Białko to spowalnia przyswajanie cukrów w jelicie cienkim, czasowo hamując działanie enzymów odpowiedzialnych za przemianę skrobi w cukier.

Razem, te dwa rewolucyjne nowe składniki mogą pomóc ci odnieść sukces w dążeniu do idealnej wagi, przyczyniając się do ograniczenia przyswajania kalorii ze spożywanych przez ciebie tłuszczy i węglowodanów.

Trzecim najskuteczniejszym składnikiem w Forever Lean jest trójchlorek chromu. Chrom to ważny mikroelement, który wspiera naturalną zdolność organizmu do regulowania poziomu cukru we krwi, będąc elementem czynnika tolerancji glukozy (GTF).   Jest to szczególnie ważne dla zachowania prawidłowej przemiany materii.

W celu uzyskania największej skuteczności suplementu, ważne jest stosowanie na co dzień zdrowej diety oraz regularne uprawianie gimnastyki. Dzięki temu twój ogólny system kontroli wagi będzie kompletny, a tobie łatwiej będzie utrzymać pożądaną wagę.

 

Opakowanie: 120 kapsułek

 

 

Komentarze:

kotylak sylwia

2013-11-27 15:18

sa rewelacyjne produkty,,kosmetyki do twarzy oraz zakupilam tabletki na stawy kture mi pomogly w uniknie bulu oraz miazsz z zurawiny
Odśwież
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij