Od kiedy używasz produktów aloesowych
jeszcze nie używałem/am
od 6 miesięcy
od roku
ponad rok

Forever Bright - Aloesowa pasta do zębów Żel

Higiena na codzień|Forever Living Aloes

  • Forever Bright - Aloesowa pasta do zębów
    Forever Bright - Aloesowa pasta do zębów
Cena:40.00
Dostępność: Tak
masz pytania?

Podstawowe cechy produktu:

Niezwykle efektywnie i dokładnie czyści powierzchnię zębów

Nie zawiera żadnych materiałów ścierających szkliwo

Dzięki naturalnym właściwościom bakteriostatycznym zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej

Pomaga zwalczać stany zapalne i infekcje grzybicze w jamie ustnej

Wzmacnia i chroni dziąsła

Daje efekt wyjątkowo długotrwałej świeżości

Delikatnie rozjaśnia powierzchnię szkliwa

 

Dzięki unikalnym właściwościom bakteriostatycznym miąższu Aloesowa Pasta do zębów niezwykle skutecznie zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co zabezpiecza zarówno przed próchnicą, jak i tworzeniem się kamienia.

 

Gojące działanie miąższu Aloe Vera powoduje złagodzenie stanów zapalnych i zapobiega nawracającym infekcjom bakteryjnym oraz grzybiczym. Naturalne, bakteriobójcze właściwości miąższu aloesowego zostały w Aloesowej Paście do zębów zwielokrotnione przez dodatek propolisu (kitu pszczelego).

 

Aloesowa Pasta do zębów jest bardzo łagodna dla szkliwa! Miąższ aloesowy, bardzo bogaty w enzymy, ma   naturalne właściwości czyszczące. Nie ma potrzeby dodawania do tej pasty jakichkolwiek materiałów o zbyt szorstkiej konsystencji, wspomagających usuwanie nagromadzonego osadu zarówno z powierzchni zębów, jak i z przestrzeni międzyzębowych. Składniki miąższu Aloe vera penetrują wszelkie zakamarki - nawet tam, gdzie nie dociera szczoteczka.

 

Dzięki właściwościom grzybobójczym i bakteriostatycznym miąższu aloesowego Pasta do zębów skutecznie zwalcza przykry zapach z ust. Uzyskany efekt świeżości utrzymuje się niezwykle długo.

 

Regularne używanie Aloesowej Pasty do zębów wyraźnie wzmacnia dziąsła, które stają się jędrne, zdrowe i mniej podatne na urazy, np. przy użyciu szczoteczki do zębów lub hydropulsera. U osób skłonnych do stanów zapalnych kieszonek okołozębowych sytuacja ulega znacznej poprawie, co może wspomóc leczenie w gabinecie stomatologicznym.

 

Aloesową Pastą do zębów powinno się myć zęby rano, wieczorem i po każdym posiłku. W celu jak   najlepszego wykorzystania dobroczynnych właściwości miąższu aloesowego najlepiej   jest myć zęby dwukrotnie: raz dla oczyszczenia ich powierzchni z osadu oraz zanieczyszczeń i natychmiast drugi raz - dla zadbania o dziąsła i przeciwbakteryjną ochronę śluzówek oraz przestrzeni międzyzębowych. Jeżeli wymagana jest fluorowa profilaktyka przeciwpróchnicza, należy poradzić się stomatologa co do częstotliwości używania fluorowych preparatów ochronnych.

 

Komentarze:

Basia

2013-12-04 22:48

Mojej mamie ustąpiły krwawienia z dziąseł. Jest Super
paula

2013-07-20 23:38

rewelacja !
marzena

2013-02-24 21:48

pasta jest najlepsza pasta jakie do tj pory uzywalam .nie zamienie jej na zadna inna ,polecam ..
Wiola

2011-01-07 20:26

Potwierdzam - rewelacyjny żel i bardzo wydajny! Polecam!
Odśwież
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij