Od kiedy używasz produktów aloesowych
jeszcze nie używałem/am
od 6 miesięcy
od roku
ponad rok

Forever F.I.T.

    Firma Forever opracowała zaawansowany program F.I.T. który służy do kontroli wagi oraz oczyszczania organizmu, ułożony jest w taki sposób aby poprawić nasz wygląd i samopoczucie przestrzegając trzech kroków: Clean 9, F.I.T. 1, F.I.T. 2.

Kurację rozpoczynamy od Forever Clean  9. Zestaw ten pomaga uzyskać nam lepszy wygląd i samopoczucie już w 9 dni!  Program pomaga w eliminacji nagromadzonych toksyn, które negatywnie wpływają na wchłanianie przez organizm substancji odżywczych z pożywienia. W trakcie programu uczymy się jak niwelować złe nawyki żywieniowe tak aby uzyskać lepszy wygląd i mieć więcej energii.

Programy F.I.T. 1 oraz F.I.T. 2 pomogą zmienić nam podejście do odżywiania i ćwiczeń. Pozwalają wyrzeźbić i przejść transformację ciała, tak aby utrwalić szczupłą sylwetkę.

 Forever F.I.T. 1 nauczy nas  jak zmienić sposób myślenia o jedzeniu i ćwiczeniach, daje również wiedzę, która jest potrzebna aby przejść proces transformacji. Program trwa 30 dni.

 Forever F.I.T. 2 pomaga wyrzeźbić ciało, spalić jeszcze więcej kalorii. Ten program pomaga zbudować i zachować masę mięśniową. Program trwa 30 dni.
 • Strony: 1
 • FIT F1 Forever Living

  Forever F.I.T.|Forever Living Aloes

  Forever F.I.T. 1 uczy nas jak zmienić nasz sposób myślenia o jedzeniu i aktywności fizycznej.

  Dostarcza niezbędnej wiedzy, aby inspirować nas do przemiany swojego ciała na lepsze! Można stracić na wadze, wyglądać i czuć się lepiej niż kiedykolwiek przedtem, pomaga dokonać permanentnej zmiany naszego stylu życia na zdrowszy.  Forever F.I.T. 1 pokaże jak to zrobić!

   

  Do wyboru mamy 6 zestawów.

  Cena:1159.00
 • Forever Clean 9

  Forever F.I.T.|Forever Living Aloes

  Forever Clean 9 rozpoczyna proces transformacji Twojego ciała. Pomaga uzyskać szczupłą sylwetkę oraz podnosi kondycję.

   

   

  Do wyboru mamy 2 zestawy.

  Cena:510.00
 • Strony: 1
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij