Od kiedy używasz produktów aloesowych
jeszcze nie używałem/am
od 6 miesięcy
od roku
ponad rok

Aloe MSM Gel

Higiena na codzień|Forever Living Aloes

  • Aloe MSM Gel Forever Living
    Aloe MSM Gel Forever Living
Cena:118.00
Dostępność: Tak
masz pytania?

Podstawowe cechy produktu:

Uzupełnia niedobory siarki organicznej

Dzięki penetracyjnym właściwościom miąższu aloesowego dociera w głąb tkanek

Łagodzi objawy wynikające z niedoboru biosiarki

W przypadku dolegliwości stawowych przynosi doraźną ulgę, a stosowany regularnie – zapobiega bólom i obrzękom

Koi stany zapalne powstałe na tle łojotoku skóry

Łagodzi objawy alergii

 

Aloe MSM Gel , podobnie jak inne produkty pielęgnacyjne FLP, zawiera znaczącą ilość (40%) czystego miąższu Aloe vera. Jest to niezmiernie ważne z punktu widzenia działania oraz wchłaniania tego unikalnego produktu przez skórę. W Aloe MSM Gel miąższ z liści aloesowych połączono z dimetylosulfonem (MSM) - organicznym związkiem siarki, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania niemal każdej ludzkiej komórki. Najwięcej tego pierwiastka w postaci organicznej znajduje się w naszych stawach (tkanka chrzęstna) oraz w tkance łącznej. MSM jest substancją występującą w naturze. Nasz organizm potrafi korzystać z tego związku jako ze źródła biosiarki. Jej związki mają działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe oraz są absolutnie niezbędne przy odtwarzaniu (regeneracji) tkanki chrzęstnej oraz łącznej w naszych stawach. Wielu żyjących współcześnie ludzi ma niedobory tego pierwiastka i wynikające z tego kłopoty ze stawami i kręgosłupem (tzw. bóle korzonkowe lub stawowe).

 

Dzięki naturalnym właściwościom czystego miąższu aloesowego biosiarka wnika niezwykle głęboko w tkanki, a jej działanie regeneracyjne jest wzmocnione składnikami aloesu. Dodatek wyciągów z kory wierzby oraz z liści mącznicy lekarskiej i drzewa herbacianego ma niezwykle ważne znaczenie wspomagające – przeciwzapalne, przeciwbólowe i antybakteryjne.

 

Aloe MSM Gel najlepiej jest stosować wtedy, gdy zaczynamy odczuwać (np. rano), że nasze stawy lub kręgosłup nie są już tak sprawne ruchowo jak kiedyś. Dobrze jest mieć przy sobie ten produkt i używać go regularnie w tych momentach, gdy daje nam się we znaki ból, obrzęk albo nienaturalna sztywność stawów lub kręgosłupa, ograniczając możliwość sprawnego poruszania się. Dobrze jest stosować go również zapobiegawczo, w tych porach roku, kiedy dolegliwości stawowo-korzonkowe dokuczają nam najbardziej. Aloe MSM Gel świetnie sprawdza się też w walce ze skutkami kontuzji sportowych.

 

Zawartość opakowania:

118 ml 

Komentarze:

Odśwież
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij